Pomoc Drogowa Rzeszów Car-Fix Rzeszów

Miejsce
w Rankingu:
5
Pomoc Drogowa Rzeszów Car-Fix Rzeszów
  • Jakość 5/5
  • Szybkość 5/5
  • Obsługa 5/5
Lewakowskiego 10
35-119 Rzeszów
tel: pomocdrogowacarfix.pl
Średnia Ocena
5/5
ILOŚĆ OCEN: 2
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
24h 24h 24h 24h 24h 24h 24h

Opis firmy

Pomoc Drogowa Rzeszów Car-Fix to firma, która działa całodobowo przez siedem dni w tygodniu (także w święta oraz dni wolne od pracy) na terenie województwa podkarpackiego, dzięki czemu klienci mogą w każdej chwili zadzwonić, a wykwalifikowana ekipa będzie na miejscu niedługo po otrzymaniu zgłoszenia.

 

Laweta Rzeszów przygotowana jest zarówno w postaci specjalistycznego sprzętu, jak i doświadczonej ekipy do najbardziej wymagających sytuacji. Pomoc drogowa posiada ubezpieczenie O.C. od ewentualnych szkód powstałych podczas prowadzenia czynności na drodze, czyli od momentu przyjęcia pojazdu do holowania, aż do momentu jego rozładunku i przekazania upoważnionej do tego osobie.

W ofercie Pomocy Drogowej Rzeszów Car-Fix znajduje się przede wszystkim holowanie pojazdów osobowych dostawczych, jak również transport maszyn budowlanych, wózków widłowych, quadów, skuterów, konstrukcji oraz innych towarów. Oprócz opcji holowania i wynajmu lawety wraz z kierowcą, usługi Car-Fix związane są z pomocą drogą na miejscu awarii pojazdu. Pracownicy dowożą na wskazane miejsce paliwo, jak również wymieniają koła czy podają prąd 12v i 24v, jeżeli potrzebne jest awaryjne odpalenie samochodu z kabli. Oprócz podstawowych usług oczywiście w pakiecie dostępne jest wyciąganie z rowów, pól, lasów, błota, a także zasp śnieżnych — pracownicy mieli kontakt nawet z najbardziej niebezpiecznymi sytuacjami, dzięki czemu są przygotowani na wszystko.

Oprócz wymienionych powyżej usług firma Pomoc Drogowa Rzeszów Car-Fix oferuje transport międzynarodowy — w szczególności chodzi o sprowadzanie samochodów z zagranicy. Dostępne są również usługi z zakresu Assistance. Pomoc drogowa Rzeszów współpracuje z warsztatami samochodowymi czynnymi całą dobę. W skład usług Car-Fix wchodzi również pomoc prawna po wypadku oraz kolizji, jak również pomoc w uzyskaniu odszkodowań. Ceny poszczególnych usług uzależnione są przede wszystkim od marki samochodu, jakim się Państwo poruszają, położenia, odległości oraz czasu, jaki jest potrzeby na prawidłowe załadowanie i zabezpieczenie samochodu. Ceny ustalane są indywidualnie.

Oceń przychodnię
Jakość
Szybkość
Obsługa
Referencje (2)
Roma Tereszkiweicz
szybko i miło - dobry kontakt, Lawet nowa sprawnie poszło odwiezienie mojego auto na parking.
Antonio
dobra pomoc drogowa ! polecam
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Wielkopolska 2
35-804 Rzeszów
tel: 730012012
Ocena: 5/5 (12 opinii)
Wojciecha Marka 8
35-330 Rzeszów
tel:
Oceń pomoc drogową
jako pierwszy
Kielnarowa 97
36-020 Tyc Rzeszów
tel:
Oceń pomoc drogową
jako pierwszy

Rzeszów
tel:
Oceń pomoc drogową
jako pierwszy
KRASNE 110
36-007 Rzeszów
tel:
Oceń pomoc drogową
jako pierwszy
Okulickiego 18
35-206 Rzeszów
tel:
Oceń pomoc drogową
jako pierwszy

Holowanie samochodu to rzecz pozornie łatwa, cho...
W wielu wypadkach pomoc drogowa jest potrzebna na ...
Korytarz życia, zwany inaczej ratunkowym, to woln...
Zima to trudny okres nie tylko dla kierowcó...
Awaria samochodu to coś, co zawsze zdarza się w ...
Wypadki samochodowe i kolizje mogą przytrafić si...