Pomoc Drogowa Diesel Serwis

Miejsce
w Rankingu:
8
Pomoc Drogowa Diesel Serwis
Handlowa 3
35-1003 Rzeszów
tel: serwisdiesla.pl
Średnia Ocena
5/5
ILOŚĆ OCEN: 5
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
zapytaj zapytaj zapytaj zapytaj zapytaj zapytaj zapytaj

Opis firmy

Firma Diesel Serwis działa na rynku od 1990 roku. Przede wszystkim specjalizuje się w diagnostyce oraz regeneracji pomp wtryskowych, wtryskiwaczy, turbosprężarek oraz pompowtryskiwaczy.

 

Ponad 29 lat na rynku sprawiło, że głównym atutem marki jest bardzo duże doświadczenie oraz odpowiednio wykwalifikowana kadra pracowników, którzy na bieżąco otrzymują certyfikaty oraz autoryzacje do pionierów diagnostyki BOSCH, oraz DELPHI. Firma Diesel Serwis w szerokim kompleksie usług oferuje między innymi pomoc drogową.

Pomoc drogowa Rzeszów to opcja dla tych z Państwa, którzy mieli kolizję na drodze lub samochód odmówił posłuszeństwa i nabawił się awarii. Po odebraniu zgłoszenia na miejsce natychmiast wysyłana jest ekipa, która dzięki nowoczesnemu zapleczu technicznemu pomoże w każdym problemie na drodze. Firma Diesel Serwis pomoc drogowa dostępna jest siedem dni w tygodniu przez całą dobę, dzięki czemu można się z nimi skontaktować o każdej porze. Dla stałych klientów przygotowana jest zniżka — za usługę pomocy drogowej płacą 50% podstawowej ceny.

Pomoc drogowa Serwis Diesla najczęściej potrzebna jest w przypadku uszkodzonego immobilisera, rozładowanego akumulatora, braku paliwa, usterki autoalarmu, uszkodzenia opony czy uszkodzenia mechanicznego, które związane jest z wypadkiem. Wszystkie wymienione sytuacje zostaną rozwiązane przez pomoc drogową, która dostępna jest w Rzeszowie i pobliskich okolicach. Nowoczesne zaplecze firmy składa się z nowoczesnych holowników, które są przystosowane do różnorodnych typów pojazdów. Pracownicy Diesel Serwis, którzy obsługują pomoc drogową w Rzeszowie, naprawiają usterki na drodze, dowożą paliwo, wymieniają koła, pomagają w awaryjnym uruchomieniu pojazdu, jak również wyciągają pojazdy z błota oraz głębokich rowów. Fachowcy na początku starają się zaradzić problemowi na trasie, aby zaoszczędzić czas oraz pieniądze klienta, jeżeli jednak awarii nie da się łatwo rozwiązać i wymagane jest serwisowanie pojazdu w warsztacie, przystępują do holowania pojazdu.

Oceń pomoc drogową
Jakość
Szybkość
Obsługa
Referencje (5)
Monika
Profesjonalna obsługa w szybkim tempie. Polecam.
Piotrek
Firma działa na rynku od wielu lat. To musi coś znaczyć. Polecam
Kaja
Bardzo fajna zniżka dla stałych klientów. Duże doświadczenie co daje profesjonalną obsługę oraz wykwalifikowanych pracowników. Polecam
Paweł
Pomoc drogowa godna polecenia
Jarek
Rzetelna obsługa na najwyższym poziomie. Jestem zadowolony.
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Wielkopolska 2/3
23-084 Rzeszów
tel: 601 463 858
Ocena: 5/5 (32 opinie)

Rzeszów Rzeszów
tel:
Oceń pomoc drogową
jako pierwszy
Wielkopolska 2
35-804 Rzeszów
tel: 730012012
Ocena: 5/5 (33 opinie)
Ustrzycka 34C
35-504 Rzeszów
tel:
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Zaczernie 238
36-062 Rzeszów
tel:
Ocena: 5/5 (8 opinii)
Lwowska 177a
35-301 Rzeszów
tel:
Oceń pomoc drogową
jako pierwszy

Holowanie samochodu to rzecz pozornie łatwa, cho...
Awaria samochodu to coś, co zawsze zdarza się w ...
Zima to trudny okres nie tylko dla kierowcó...
Marka Linea specjalizuje się przede wszystkim w s...
Na wstępie należy zaznaczyć, że tradycyjne hol...
Wypadki samochodowe i kolizje mogą przytrafić si...