Pomoc drogowa SPEED DAR Rzeszów

Miejsce
w Rankingu:
-
Pomoc drogowa SPEED DAR Rzeszów
Kielnarowa 97
36-020 Tyc Rzeszów
tel: speedcar.rzeszow.pl
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
24h 24h 24h 24h 24h 24h 24h

Opis firmy

Speed Car Rzeszów to firma, który świadczy kompleksowe usługi związane z całodobową pomocą drogową oraz holowaniem auto-lawetą pojazdów sprawnych oraz uszkodzonych. Prezentowana firma skutecznie pomaga podczas sytuacji awaryjnych oraz przy stłuczkach.

 

„Od ręki” wykonywane są drobne naprawy na miejscu wyznaczonym przez klienta — w ich skład wchodzi: dowóz paliwa, awaryjne odpalanie, jak również wymiana kół. Speed Car Rzeszów działa głównie na terenie województwa podkarpackiego, jednakże podejmuje zlecenia w całej Polsce oraz na terytorium Unii Europejskiej.

Pomoc Drogowa Speed Car posiada ubezpieczenie OC przewoźnika drogowego, dzięki czemu mogą być Państwo całkowicie spokojni, jeżeli chodzi o transport samochodu. Firma podejmuje się załatwienia wszelkich formalności związanych z odszkodowaniem oraz zapewnienia auta zastępczego, które można uzyskać z polisy OC sprawcy. Profesjonalna firma z wykwalifikowanymi pracownikami dysponuje automatyczną wciągarką oraz auto-rolką pod niesprawne koła i zawieszenia, dzięki czemu wciągniecie samochodu na lawetę, nie będzie najmniejszym problemem. Laweta Rzeszów dojeżdża do klienta w ekspresowym tempie tuż po przyjęciu zgłoszenia.

Speed Car Rzeszów współpracuje z firmą, która posiada większe lawety, jak również z całodobowymi warsztatami samochodowymi. W zakresie usług pomocy drogowej dostępny jest dowóz paliwa, awaryjne uruchamianie pojazdów, wymiana kół, jak również wyciąganie z rowów, lasów, pól, a nawet błota. Jeżeli potrzebujesz holowania w Rzeszowie, firma Speed Car zapewni Ci holowanie bezgotówkowe pojazdu do warsztatu, jednocześnie udostępniając klientowi samochód zastępczy.

Oceń pomoc drogową
Jakość
Szybkość
Obsługa
Referencje (0)
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Kielnarowa 34
36-020 Tyc Rzeszów
tel:
Oceń pomoc drogową
jako pierwszy
Zaczernie 238
36-062 Rzeszów
tel:
Ocena: 5/5 (8 opinii)

Rzeszów
tel:
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Handlowa 3
35-1003 Rzeszów
tel:
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Graniczna 2/2
35-326 Rzeszów
tel: 532 512 000
Ocena: 4.4400000572205/5 (18 opinii)

Rzeszów Rzeszów
tel:
Oceń pomoc drogową
jako pierwszy

Zima to trudny okres nie tylko dla kierowcó...
Korytarz życia, zwany inaczej ratunkowym, to woln...
Awaria samochodu to coś, co zawsze zdarza się w ...
Holowanie samochodu to rzecz pozornie łatwa, cho...
W wielu wypadkach pomoc drogowa jest potrzebna na ...
Na wstępie należy zaznaczyć, że tradycyjne hol...