Pomoc drogowa SPEED DAR Rzeszów

Miejsce
w Rankingu:
-
Pomoc drogowa SPEED DAR Rzeszów
Kielnarowa 97
36-020 Tyc Rzeszów
tel: speedcar.rzeszow.pl
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
24h 24h 24h 24h 24h 24h 24h

Opis firmy

Speed Car Rzeszów to firma, który świadczy kompleksowe usługi związane z całodobową pomocą drogową oraz holowaniem auto-lawetą pojazdów sprawnych oraz uszkodzonych. Prezentowana firma skutecznie pomaga podczas sytuacji awaryjnych oraz przy stłuczkach.

 

„Od ręki” wykonywane są drobne naprawy na miejscu wyznaczonym przez klienta — w ich skład wchodzi: dowóz paliwa, awaryjne odpalanie, jak również wymiana kół. Speed Car Rzeszów działa głównie na terenie województwa podkarpackiego, jednakże podejmuje zlecenia w całej Polsce oraz na terytorium Unii Europejskiej.

Pomoc Drogowa Speed Car posiada ubezpieczenie OC przewoźnika drogowego, dzięki czemu mogą być Państwo całkowicie spokojni, jeżeli chodzi o transport samochodu. Firma podejmuje się załatwienia wszelkich formalności związanych z odszkodowaniem oraz zapewnienia auta zastępczego, które można uzyskać z polisy OC sprawcy. Profesjonalna firma z wykwalifikowanymi pracownikami dysponuje automatyczną wciągarką oraz auto-rolką pod niesprawne koła i zawieszenia, dzięki czemu wciągniecie samochodu na lawetę, nie będzie najmniejszym problemem. Laweta Rzeszów dojeżdża do klienta w ekspresowym tempie tuż po przyjęciu zgłoszenia.

Speed Car Rzeszów współpracuje z firmą, która posiada większe lawety, jak również z całodobowymi warsztatami samochodowymi. W zakresie usług pomocy drogowej dostępny jest dowóz paliwa, awaryjne uruchamianie pojazdów, wymiana kół, jak również wyciąganie z rowów, lasów, pól, a nawet błota. Jeżeli potrzebujesz holowania w Rzeszowie, firma Speed Car zapewni Ci holowanie bezgotówkowe pojazdu do warsztatu, jednocześnie udostępniając klientowi samochód zastępczy.

Oceń pomoc drogową
Jakość
Szybkość
Obsługa
Referencje (0)
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

KRASNE 110
36-007 Rzeszów
tel:
Ocena: 4.6/5 (10 opinii)
Króla Władysława Jagiełły 9
35-206 Rzeszów
tel:
Ocena: 5/5 (6 opinii)
Lewakowskiego 10
35-119 Rzeszów
tel:
Ocena: 5/5 (8 opinii)
Zaczernie 238
36-062 Rzeszów
tel:
Ocena: 5/5 (8 opinii)
Okulickiego 18
35-206 Rzeszów
tel:
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Handlowa 3
35-1003 Rzeszów
tel:
Ocena: 5/5 (5 opinii)

Awaria samochodu to coś, co zawsze zdarza się w ...
Holowanie samochodu to rzecz pozornie łatwa, cho...
Wspieranie polskich marek to szalenie istotna kwes...
Moda na tuning optyczny samochodu trwa nieprzerwan...
Wybór najlepszych części tuningu optyczne...
Na wstępie należy zaznaczyć, że tradycyjne hol...