Pomoc Drogowa MERC Rzeszów

Miejsce
w Rankingu:
8
Pomoc Drogowa MERC Rzeszów
  • Jakość 5/5
  • Szybkość 5/5
  • Obsługa 5/5
Okulickiego 18
35-206 Rzeszów
tel: merc.ipr.pl
Średnia Ocena
5/5
ILOŚĆ OCEN: 5
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
24h 24h 24h 24h 24h 24h 24h

Opis firmy

Firma MERC działa w branży motoryzacyjnej od 1992 roku, oferując usługi z serwisu samochodowego oraz sprzedaży części samochodowych. W 2003 roku marka poszerzyła zakres oferowanych klientom usług o pomoc drogową. Pomoc drogowa, tzw. PODKARPACIE dysponuje nowoczesnymi pojazdami, które są przystosowane do holowania oraz przewozu różnorodnych pojazdów — zaczynając od samochodów osobowych po samochody ciężarowe oraz maszyny budowlane. Pomoc drogowa firmy MERC działa 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu przez cały rok (również w święta oraz dni wolne od pracy). Pomoc drogowa świadczy usługi na terenie całego kraju oraz za granicą, co podnosi dostępność oraz efektywność oferty.

Oprócz świadczeń usług z zakresu pomocy drogowej firma MERC posiada serwis samochodowy, które znajduje się na ul. Okulickiego 18 w Rzeszowie, gdzie obsługiwane są samochody dostawcze, osobowe oraz ciężarówki różnorodnych marek. Serwis czynny jest od poniedziałku do piątku od 7.00 do 22.00, natomiast w soboty od 8.00 do 14.00. W skład usług serwisu wchodzi m.in. mechanika pojazdowa, elektryka, elektronika, blacharstwo, lakiernictwo oraz serwis ogumienia i klimatyzacji. Co więcej, MERC współpracuje ze sklepami z częściami samochodowymi zlokalizowanymi niemalże w całym Rzeszowie, jak również z hurtowniami motoryzacyjnymi na terenie całego Podkarpacia, co gwarantuje klientowi krótki czas oczekiwania na części potrzebne do naprawy.

W zakres pomocy drogowej MERC wchodzi możliwość holowania tirów, samochodów dostawczych, samochodów ciężarowych, jak również samochodów osobowych. Klient w razie potrzeby może wezwać lawetę, która odwiezie samochód do najbliższego warsztatu samochodowego lub innego — wyznaczonego przez klienta miejsca. Całodobowa pomoc drogowa jest gwarancją komfortu oraz bezpieczeństwa — na Państwa wezwanie pojawi się wykwalifikowana ekipa, która postara się naprawić samochód w trasie lub zapewni mu tanie, a zarazem skuteczne holowanie. Krótki czas oczekiwania oraz fachowa obsługa klienta są z pewnością jednymi z największych atutów marki MERC, która również wyróżnia się nowoczesnym sprzętem i konkurencyjnymi cenami.

Oceń pomoc drogową
Jakość
Szybkość
Obsługa
Referencje (5)
klient
Sprawne i szybkie wykonanie usługi
Marek
Polecam lawetę, dobre podejście do klienta
Norbert
Dobra cena za holowanie. Wszystko ok
Andrzej
Szybkie dojechanie lawety do mojego zepsutego samochodu
Kamil
Polecam tą pomoc drogową
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Kraczkowa 1695
37-123 Rzeszów
tel:
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Kielanówka
Rzeszów
tel:
Ocena: 5/5 (7 opinii)
Zawiszy czarnego 22A
35-082 Rze Rzeszów
tel:
Ocena: 5/5 (9 opinii)
Lwowska 177a
35-301 Rzeszów
tel:
Oceń pomoc drogową
jako pierwszy
Kielnarowa 97
36-020 Tyc Rzeszów
tel:
Oceń pomoc drogową
jako pierwszy
Kielnarowa 34
36-020 Tyc Rzeszów
tel:
Oceń pomoc drogową
jako pierwszy

Awaria samochodu to coś, co zawsze zdarza się w ...
Na wstępie należy zaznaczyć, że tradycyjne hol...
Wspieranie polskich marek to szalenie istotna kwes...
Wybór najlepszych części tuningu optyczne...
Marka Linea specjalizuje się przede wszystkim w s...
Korytarz życia, zwany inaczej ratunkowym, to woln...