Pomoc Drogowa Rzeszów ArtProCars

Miejsce
w Rankingu:
-
Pomoc Drogowa Rzeszów ArtProCars

Rzeszów Rzeszów
tel: http://artprocars.pl/
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
24 h 24 h 24 h 24 h 24 h 24 h 24 h

Opis firmy

ArtProCars Rzeszów to firma, która dostępna jest całą dobę przez siedem dni w tygodniu. Oprócz usług lawetą oraz pomocy drogowej firma zajmuje się wyklejaniem samochodów — ma bogate doświadczenie w branży reklamowej (korzysta ze sprzętu marki ROLAND oraz folii niemieckiej marki ORACAL).

 

Firma stara się zapewnić klientowi bezpieczeństwo oraz komfort psychiczny, dlatego wszystkie drobne usterki naprawia na miejscu, a gdy jest to niemożliwe, gwarantuje przyjemny komfort do domu — lawety są wyposażone w klimatyzację oraz darmowy host WiFi. Dodatkowo do dyspozycji klienta dostępne są wysokiej klasy samochody zastępcze.

Firma ArtProCars usługi lawetą oraz pomocą drogową świadczy głównie na terenie Rzeszowa, oraz województwa podkarpackiego, jednakże na indywidualne życzenia klientów dotrze także w inne miejsca zlokalizowane w granicach kraju. Prezentowana marka dysponuje specjalnym sprzętem oraz flotą samochodową, która sprosta nowoczesnych standardom. Jako że firma dostępna jest 24/7 mogą Państwo dodzwonić się do nich we wszystkie dni tygodnia, również w dni świąteczne oraz te wolne od pracy. Profesjonalne autoholowanie samochodów dostępne jest w przypadku, gdy samochód ma jedynie drobną awarię i jest lekko uszkodzony. Oprócz holowania ArtProCars świadczy usługi transportowe — przy ich pomocy przetransportują Państwo nowo zakupiony samochód, który nie jest jeszcze zarejestrowany. Firmie można zlecić holowanie samochodu lub przewóz towarów, np.: podczas przeprowadzi.

Kompleksowa oferta firmy ArtProCars oferuje również pomoc drogową, która polega na szybki i sprawnym działaniu. Mobilny mechanik szybko dojeżdża na miejsce wystąpienia usterki, po czym jak najszybciej stara się rozwiązać problem awarii. Jeżeli samochód nie zostanie naprawiony na miejscu, mogą Państwo liczyć na sprawne jego odholowanie do wyznaczonego miejsca.

Oceń pomoc drogową
Jakość
Szybkość
Obsługa
Referencje (0)
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również


Rzeszów
tel:
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Graniczna 2/2
35-326 Rzeszów
tel: 532 512 000
Ocena: 3.33/5 (24 opinie)
KRASNE 110
36-007 Rzeszów
tel:
Ocena: 4.6/5 (10 opinii)
Króla Władysława Jagiełły 9
35-206 Rzeszów
tel:
Ocena: 5/5 (6 opinii)
Handlowa 3
35-1003 Rzeszów
tel:
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Zaczernie 238
36-062 Rzeszów
tel:
Ocena: 5/5 (8 opinii)

Wypadki samochodowe i kolizje mogą przytrafić si...
Moda na tuning optyczny samochodu trwa nieprzerwan...
Wybór najlepszych części tuningu optyczne...
Na wstępie należy zaznaczyć, że tradycyjne hol...
Marka Linea specjalizuje się przede wszystkim w s...
Wspieranie polskich marek to szalenie istotna kwes...