Pomoc Drogowa Rzeszów ArtProCars

Miejsce
w Rankingu:
-
Pomoc Drogowa Rzeszów ArtProCars

Rzeszów Rzeszów
tel: http://artprocars.pl/
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
24 h 24 h 24 h 24 h 24 h 24 h 24 h

Opis firmy

ArtProCars Rzeszów to firma, która dostępna jest całą dobę przez siedem dni w tygodniu. Oprócz usług lawetą oraz pomocy drogowej firma zajmuje się wyklejaniem samochodów — ma bogate doświadczenie w branży reklamowej (korzysta ze sprzętu marki ROLAND oraz folii niemieckiej marki ORACAL).

 

Firma stara się zapewnić klientowi bezpieczeństwo oraz komfort psychiczny, dlatego wszystkie drobne usterki naprawia na miejscu, a gdy jest to niemożliwe, gwarantuje przyjemny komfort do domu — lawety są wyposażone w klimatyzację oraz darmowy host WiFi. Dodatkowo do dyspozycji klienta dostępne są wysokiej klasy samochody zastępcze.

Firma ArtProCars usługi lawetą oraz pomocą drogową świadczy głównie na terenie Rzeszowa, oraz województwa podkarpackiego, jednakże na indywidualne życzenia klientów dotrze także w inne miejsca zlokalizowane w granicach kraju. Prezentowana marka dysponuje specjalnym sprzętem oraz flotą samochodową, która sprosta nowoczesnych standardom. Jako że firma dostępna jest 24/7 mogą Państwo dodzwonić się do nich we wszystkie dni tygodnia, również w dni świąteczne oraz te wolne od pracy. Profesjonalne autoholowanie samochodów dostępne jest w przypadku, gdy samochód ma jedynie drobną awarię i jest lekko uszkodzony. Oprócz holowania ArtProCars świadczy usługi transportowe — przy ich pomocy przetransportują Państwo nowo zakupiony samochód, który nie jest jeszcze zarejestrowany. Firmie można zlecić holowanie samochodu lub przewóz towarów, np.: podczas przeprowadzi.

Kompleksowa oferta firmy ArtProCars oferuje również pomoc drogową, która polega na szybki i sprawnym działaniu. Mobilny mechanik szybko dojeżdża na miejsce wystąpienia usterki, po czym jak najszybciej stara się rozwiązać problem awarii. Jeżeli samochód nie zostanie naprawiony na miejscu, mogą Państwo liczyć na sprawne jego odholowanie do wyznaczonego miejsca.

Oceń przychodnię
Jakość
Szybkość
Obsługa
Referencje (0)
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Kielnarowa 34
36-020 Tyc Rzeszów
tel:
Oceń pomoc drogową
jako pierwszy
Kielanówka
Rzeszów
tel:
Ocena: 5/5 (1 opinia)
KRASNE 110
36-007 Rzeszów
tel:
Oceń pomoc drogową
jako pierwszy
Graniczna 2/2
35-326 Rzeszów
tel: 532 512 000
Ocena: 5/5 (11 opinii)
Wojciecha Marka 8
35-330 Rzeszów
tel:
Oceń pomoc drogową
jako pierwszy

Rzeszów
tel:
Oceń pomoc drogową
jako pierwszy

Holowanie samochodu to rzecz pozornie łatwa, cho...
Zima to trudny okres nie tylko dla kierowcó...
Korytarz życia, zwany inaczej ratunkowym, to woln...
Na wstępie należy zaznaczyć, że tradycyjne hol...
W wielu wypadkach pomoc drogowa jest potrzebna na ...
Wspieranie polskich marek to szalenie istotna kwes...