Wysokiej jakości akcesoria tuningowe od polskiego producenta

Wysokiej jakości akcesoria tuningowe od polskiego producenta

Wspieranie polskich marek to szalenie istotna kwestia. Zwłaszcza w sobie kryzysu, który dotyka każdej gałęzi przemysłu. Maxton Design to polski producent estetycznych, nowoczesnych i wysokogatunkowych części samochodowego tuningu optycznego. Firma działa w branży od 2004 roku i jest dziś jedną z wiodących w Europie. Przedsiębiorstwo posiada na swój użytek nowoczesny i świetnie wyposażony zakład produkcyjny, w którym tworzone są wszystkie części i akcesoria tuningu optycznego.

Maxton Design specjalizuje się w projektowaniu oraz produkcji wyjątkowo efektownych, a przy tym solidnych splitterów, zderzaków - zderzak przedni tuning, dokładek progów, spoilerów czy dyfuzorów. Doskonałym dopełnieniem dla nich są oryginalne akcesoria, np. ramki świateł, owiewki, brewki, grille przednie czy wloty maski. Wspomniane produkty pomogą odmienić dotychczasowy wygląd samochodu, a także przyczynią się do wyraźnej poprawy jego aerodynamiki. Wyroby marki Maxton Design tworzone są z wysokogatunkowych materiałów. Najczęściej stosowane są ABS i włókno szklane. Tworzywa mają podobne właściwości i są nimi: wytrzymałość, odporność na uszkodzenia oraz elastyczność. Materiały nie niszczą się w wyniku kontaktu z wilgocią i nie są podatne na oddziaływanie niskich lub wysokich temperatur. Każdy z elementów wyposażenia marki Maxton Design posiada zabezpieczenie przed szkodliwym działaniem promieni UV.

Oferta Maxton Design jest zbiorem elementów tuningu optycznego, które tworzone są z myślą o samochodach aż kilkudziesięciu światowych marek. Z pomocą wspomnianych produktów samodzielnie odświeżysz estetykę pojazdu. Dokładki progów i wszelkiego rodzaju splittery (przednie i tylne) sprawią, że optycznie obniży się wysokość nadwozia, przez co pojazd nabierze bardziej nowoczesnego i sportowego charakteru. Elementami wyposażenia mającymi wpływ na aerodynamikę są przede wszystkim spoilery tylne oraz splittery przednie. Spoilery znajdują się w tylnej części samochodu, na dachy lub drzwiach bagażnika. Produkt sprawia, że powietrze opływające karoserię z większą siłą dociska tylną oś, w efekcie czego wzmacnia się przyczepność pojazdu. Z kolei splitter przedni jest nowoczesną dokładką montowaną pod zderzakiem przednim. Element sprawia, że powietrze przepływające pod zderzakiem z większą siłą naciska na przednią oś, co przekłada się na wyraźne polepszenie przyczepności i stabilności.

Polskie produkty tuningowe są jednymi z najpopularniejszych na rynku. Jeśli zależy Ci na najwyższej jakości wyposażeniu, które wspaniale się prezentuje i posłuży w doskonałym stanie przez długi czas, elementy proponowane przez Maxton Design z pewnością spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Referencje (1)
Maciek
Polecam
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Oceń pomoc drogową
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (33 opinie)
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Oceń pomoc drogową
jako pierwszy

Marka Linea specjalizuje się przede wszystkim w s...
Wspieranie polskich marek to szalenie istotna kwes...
Awaria samochodu to coś, co zawsze zdarza się w ...
Wypadki samochodowe i kolizje mogą przytrafić si...
Moda na tuning optyczny samochodu trwa nieprzerwan...
Zima to trudny okres nie tylko dla kierowcó...