Pomoc Drogowa DAB-CAR Rzeszów

Miejsce
w Rankingu:
12
Pomoc Drogowa DAB-CAR Rzeszów
Ustrzycka 34C
35-504 Rzeszów
tel: dab-car.pl
Średnia Ocena
5/5
ILOŚĆ OCEN: 1

Opis firmy

Firma Dab-Car przede wszystkim zajmuje się skupem używanych samochodów na terenie Rzeszowa, jednakże do jej kompleksowej oferty należy również całodobowa pomoc drogowa.

 

Holowanie Rzeszów to usługa, która skierowana jest do kierowców, którzy znaleźli się w ciężkiej sytuacji — doznali awarii samochodu, uczestniczyli w kolizji lub wypadku, przez co ich samochód nie nadaje się do dalszej jazdy. Dab-Car oferuje usługi holowania przede wszystkim na terenie Rzeszowa oraz województwa podkarpackiego, dzięki czemu wykwalifikowana ekipa szybko dotrze do kierowcy, który znalazł się w trudnej sytuacji i potrzebuje lawety.

Pomoc drogowa Rzeszów Dab-Car odholuje samochód do wyznaczonego przez klienta miejsca, dzięki czemu można bezpiecznie dostarczyć go do domu, serwisu lub zakładu mechanicznego, który jest otwarty całodobowo. Proces zamawiania lawety w firmie Dab-Car wygląda następująco: dzwonimy pod podany numer telefonu, a następnie podajemy swoją lokalizację. Po przyjęciu zgłoszenie wysyłana jest ekipa, która dopilnuje, żeby pojazd osobowy został bezpiecznie dostarczony pod wskazany adres.

Prezentowana firma zdaje sobie sprawę z potrzeb klienta, dlatego swoją pracę wykonuje sprawnie i szybko, dzięki czemu sprawnie można wyruszyć w dalszą podróż. Dab-Car oferuje wynajem samochodów, które są ubezpieczone i sprawne do jazdy. Wynajem związany jest z prostymi regułami i brakiem dodatkowych opłat. Istnieje możliwość podstawienia samochodu pod wskazany adres oraz negocjacja ceny, jeżeli zamierzają Państwo zatrzymać samochód długoterminowo.

Oceń przychodnię
Jakość
Szybkość
Obsługa
Referencje (1)
klient
Polecam
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Króla Władysława Jagiełły 9
35-206 Rzeszów
tel:
Ocena: 5/5 (6 opinii)
KRASNE 110
36-007 Rzeszów
tel:
Ocena: 5/5 (3 opinie)

Rzeszów
tel:
Oceń pomoc drogową
jako pierwszy
Handlowa 3
35-1003 Rzeszów
tel:
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Okulickiego 18
35-206 Rzeszów
tel:
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Lewakowskiego 10
35-119 Rzeszów
tel:
Ocena: 5/5 (8 opinii)

Wspieranie polskich marek to szalenie istotna kwes...
Zima to trudny okres nie tylko dla kierowcó...
Na wstępie należy zaznaczyć, że tradycyjne hol...
W wielu wypadkach pomoc drogowa jest potrzebna na ...
Awaria samochodu to coś, co zawsze zdarza się w ...
Wypadki samochodowe i kolizje mogą przytrafić si...