Pomoc drogowa Rzeszów Fast Car

Miejsce
w Rankingu:
-
Pomoc drogowa Rzeszów Fast Car
Kielnarowa 34
36-020 Tyc Rzeszów
tel: fastcar.rzeszow.pl
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
24h 24h 24h 24h 24h 24h 24h

Opis firmy

Firma F.H.U. „Fast Car” oferuje całodobową pomoc drogową przez siedem dni w tygodniu. Do najważniejszych atutów firmy należy kompleksowa obsługa klienta, bezpieczne holowanie samochodu oraz szybki dojazd na miejsce zdarzenia. Wieloletnie doświadczenie w transporcie pojazdów gwarantuje pełen profesjonalizm w wykonywanych działaniach — nawet w przypadku tych trudniejszych zleceń.

 

Firma posiada ubezpieczenie przewożonego ładunku w PZU, dzięki czemu klienci mają gwarancję bezpiecznego transportu na terenie Rzeszowa. W zakres usług Pomocy Drogowej „Fast Car” Rzeszów wchodzi możliwość transportu dwóch samochodów jednocześnie, autoholowanie, jak również dostępny parking, na którym można pozostawić zepsute auto.

Zaplecze „Fast Car” składa się z 3-osobowych lawet, które są przygotowane do przewozu aut osobowych, które uległy awarii lub kolizji, jak również wszystkim pojazdów o masie nieprzekraczającej 3 ton, np.: wózków widłowych, maszyn rolniczych, jak również mniejszych maszyn budowlanych. Prezentowana firma posiada licencję na transport krajowy, dzięki czemu można wzywać ją również do nieco dalej położnych miejscowości. Firma nie tylko oferuje usługi związane z holowaniem samochodu Rzeszów, ale również mobilnego mechanika, transport materiałów budowlanych i pojazdów na terenie krajów czy pomoc w zakupie wymarzonego samochodu.

W zakresie oferty z zakładki Auto Pomoc znajdą Państwo przewóz lawetą, jak również dostarczenie paliwa, wymianę koła, drobne naprawy, które można wykonać na drodze, awaryjne odpalanie silnika napięciem 12/24 V lub holowanie na platformie hydraulicznej. Auto Pomoc sprawnie poradzi sobie z napotkanymi usterkami, które postara się rozwiązać na miejscu. „Fast Car” oferuje samochód zastępczy na czas naprawy. Co więcej, w serwisie, który jest prowadzony przez wykwalifikowanych pracowników, można odświeżyć, wyczyścić oraz nabić klimatyzację, dokonać diagnostyki komputerowej pojazdu, naprawić układ hamulcowy, zawieszenie oraz silnik.

Cena lawety Rzeszów uzależniona jest od kilku czynników, tj. odległości, rodzajów usług, warunków atmosferycznych itp., dlatego do każdego klienta „Fast Car” podchodzi indywidualnie.

Oceń pomoc drogową
Jakość
Szybkość
Obsługa
Referencje (0)
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Zawiszy czarnego 22A
35-082 Rze Rzeszów
tel:
Ocena: 5/5 (9 opinii)
Kielnarowa 97
36-020 Tyc Rzeszów
tel:
Oceń pomoc drogową
jako pierwszy
Wielkopolska 2
35-804 Rzeszów
tel: 730012012
Ocena: 5/5 (33 opinie)
Handlowa 3
35-1003 Rzeszów
tel:
Ocena: 5/5 (5 opinii)

Rzeszów
tel:
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Lewakowskiego 10
35-119 Rzeszów
tel:
Ocena: 5/5 (8 opinii)

Marka Linea specjalizuje się przede wszystkim w s...
Korytarz życia, zwany inaczej ratunkowym, to woln...
Moda na tuning optyczny samochodu trwa nieprzerwan...
Na wstępie należy zaznaczyć, że tradycyjne hol...
Zima to trudny okres nie tylko dla kierowcó...
Wypadki samochodowe i kolizje mogą przytrafić si...