SZIK Pomoc Drogowa Rzeszów

Miejsce
w Rankingu:
-
SZIK Pomoc Drogowa Rzeszów

Rzeszów
tel: szik.pl/uslugi/auto-holowanie.html
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
24h 24h 24h 24h 24h 24h 24h

Opis firmy

Firma SZiK powstała w 1992 roku — od samego początku zajmuje się sprzedażą części zamiennych do samochodów osobowych oraz samochodów dostawczych, jak również materiałów eksploatacyjnych, akcesoriów samochodowych oraz związanych z nimi płynów.

 

Na początkach kariery firma zajmowała się dystrybucją części do samochodów produkcji krajowej, jednakże później znacznie poszerzyła swoją działalność do samochodów produkowanych za granicą. Siedziba prezentowanej firmy wraz z głównym magazynem znajduje się w Tyczynie przy ul. Grunwaldzkiej 82. Firma SZiK ciągle ulega zmianom — zmienia swoją ofertę, aby móc wyjść naprzeciw potrzebom oraz wymaganiom klientów.

Jednym z większych atutów firmy SZiK jest serwis samochodowych oraz oferta związana z autoholowaniem. Pomoc drogowa na terenie Rzeszowa oraz najbliższych okolic dostępna jest 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu — niezależnie od dni wolnych oraz świąt, jest do Państwa dyspozycji, ponieważ właśnie wtedy zdarzają się największe kolizje oraz awarie. W ofertę pomocy drogowej SZiK wchodzi możliwość dojazdu do klienta oraz naprawa drobnych usterek na drodze — w ten sposób klient oszczędza pieniądze na holowaniu oraz diagnostyce przeprowadzonej przez mechanika w warsztacie. Pomoc drogowa w prosty sposób wymieni koło, awaryjnie odpali silnik, jak również dowiezie paliwo.

Jeżeli usterka będzie zbyt poważna uszkodzony samochód może być holowany do najbliższego serwisu samochodowego lub do miejsca wyznaczonego przez klienta. W skład usług wchodzi również kompleksowa naprawa uszkodzonego pojazdu w profesjonalnych serwisach firmy SZiK. Prezentowana firma jest wyposażona w nowoczesny, a zarazem sprawdzonych sprzęt, który jest obsługiwany przez miłą oraz fachową kadrę, która poradzi sobie w nawet najbardziej kryzysowych sytuacjach.

Oceń przychodnię
Jakość
Szybkość
Obsługa
Referencje (0)
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Lewakowskiego 10
35-119 Rzeszów
tel:
Ocena: 5/5 (8 opinii)
Handlowa 3
35-1003 Rzeszów
tel:
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Kielnarowa 34
36-020 Tyc Rzeszów
tel:
Oceń pomoc drogową
jako pierwszy
Okulickiego 18
35-206 Rzeszów
tel:
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Graniczna 2/2
35-326 Rzeszów
tel: 532 512 000
Ocena: 4.710000038147/5 (17 opinii)
Zawiszy czarnego 22A
35-082 Rze Rzeszów
tel:
Ocena: 5/5 (8 opinii)

Zima to trudny okres nie tylko dla kierowcó...
Awaria samochodu to coś, co zawsze zdarza się w ...
Holowanie samochodu to rzecz pozornie łatwa, cho...
Na wstępie należy zaznaczyć, że tradycyjne hol...
Wspieranie polskich marek to szalenie istotna kwes...
W wielu wypadkach pomoc drogowa jest potrzebna na ...