Pomoc drogowa Rzeszów
  • Pomoc drogowa Rzeszów

MAN Pomoc Drogowa Rzeszów istnieje od 1995 roku i zapewnia całodobową pomoc w holowaniu pojazdów. Usługi realizowane są głównie na terenie Rzeszowa i okolic, jednak firma zapewnia możliwość skorzystania z oferty klientom na terenie całej Polski. Fachowcy dojada w każde miejsce wskazane przez klienta w możliwie najkrótszym czasie. 

Nawet najbardziej doświadczeni kierowcy musza liczyć się z tym, że podczas trasy samochód może odmówić posłuszeństwa. Nieprzyjemne incydenty mogą spotkać każdego, nawet jeżeli pojazd jest w doskonałym stanie technicznym. Warto w takiej sytuacji wiedzieć, gdzie można się zgłosić i mieć zapisany numer do zaufanej i sprawdzonej firmy, która pomoże uporać się z awarią. 

MAN Pomoc Drogowa Rzeszów oferuje nie tylko usługi w zakresie holowania. Pomaga również w przypadku nagłych problemów związanych z pojazdami. Firma uzupełnia braki paliwa, pomaga w rozruchu silników, ładowaniu akumulatorów, czy wyciąganiu pojazdów, które na wskutek trudnych warunków pogodowych utknęły w zaspie, błocie czy w rowie. Pomaga również w wymianie kół i naprawie innych usterek uniemożliwiających dalszą podróż. W przypadku poważniejszych awarii zapewnia także transport w wyznaczone przez klienta miejsce. 

Specjaliści z firmy MAN Pomoc Drogowa Rzeszów dysponują specjalistycznym sprzętem, który w połączeniu z ich wiedza i umiejętnościami pozwala szybko zdiagnozować problem i uporać się z usterką. Działania przeprowadzane są w taki sposób, aby nie powodowały dodatkowych uszkodzeń pojazdu i nie przeszkadzały innym uczestnikom ruchu drogowego. 

Usługi firmy wyróżniają się pełnym profesjonalizmem, dzięki czemu cieszą się dużym zaufaniem klientów. Krótki czas reakcji na zgłoszenie oraz szybkie dotarcie na miejsce zdarzenia sprawia, że klient może zaoszczędzić niepotrzebne nerwy i wznowić swoją podróż. Atrakcyjne ceny w stosunku do jakości usług sprawiają, że oferta firmy wypada bardzo korzystnie na tle konkurencji.

Polecamy również

skup węglików
maszyny do formowania ciastek
Kancelaria Rzeszów
Notariusz Rzeszów